درباره ما

درباره ما

طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی صنعتی و عمومی، اصلی ترین بخش فعالیت های پرناک الکترونیک می باشد. از دیگر فعالیت های این شرکت می توان، ساخت تجهیزات جدید به سفارش و طبق نیاز مشتری، به روز رسانی  تجهیزات موجود،  ، اتوماسیون خط تولید ، هوشمند سازی اماکن و کارگاه ها ، ساخت تجهیزات امنیتی و بهبود عملکرد تجهیزات صنعتی را نام برد.

پرناک الکترونیک یکی از معدود شرکت های ایرانی است که اقدام به طراحی و تولید تجهیزات cnc برش و حکاکی  و پرینتر های سه بعدی نموده است . این شرکت از پیشرفته ترین تکنولوژی طراحی و ساخت در محصولات خود بهره می برد .

این محصولات تماما با تکیه بر دانش بومی طراحی و ساخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

از دیگر محصولات پرناک الکترونیک می توان به ساخت انواع ups در رنج توانی مختلف و توان های بالا ، تجهیزات تأمین انرژی و اینورتری ، ساخت و تولید تجهیزات الکترونیکی مبتنی بر انرژی های پاک ( انرژی خورشیدی ) ، طراحی و ساخت انواع برد کنترل ، درایو موتور و … اشاره نمود .

چرا پرناک الکترونیک؟!
دستگاه ها وتجهیزات مطابق با نیاز خود را سفارش دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
مشاوره فنی 100% رایگان

با پرناک الکترونیک مشورت کنید و بگویید چه چیزی میخواهید ، متخصصان ما شما را به صورت کاملا رایگان مشاوره میدهند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

دانش مورد اعتماد

متخصصان پرناک الکترونیک روزانه در جلسات آموزشی شرکت میکنند تا علاوه بر بحث و تبادل نظر در رابطه با مقالات و تکنولوژی های روز دنیا تجربیات خود را به یکدیگر منتقل کنند.

پشتیبانی بی قید و شرط

در هر زمان از شبانه روز متخصصان ما آماده به پاسخ گویی و حل مشکلات و مسائل فنی شما هستند .